W poniedziałek 13 czerwca, na pływalni Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym młodzi pływacy z wszystkich Szkół Podstawowych z terenu Gminy Świdnica rywalizowali na Mistrzostwach w Pływaniu Uczniów o puchar Wójta Gminy Świdnica.
Uczniowie do zawodów przystąpili w następujących kategoriach wiekowych:
* uczniowie klas I-II SP (dystans – 25 m stylem dowolnym)
* uczniowie klas III-IV SP (dystans - 25 m stylem grzbietowym i dowolnym)
* uczniowie klas V-VI SP (dystans – 50 m stylem grzbietowym, klasycznym, dowolnym, 25 m stylem motylkowym)
* uczniowie klas VII-VIII SP i absolwenci do lat 19 ( dystans – 100 m stylem dowolnym i zmiennym).
WYNIKI UCZNIÓW KLAS VII – VIII SP I ABSOLWENTÓW
DRUGICH PŁYWACKICH MISTRZOSTW SZKÓŁ
GMINY WIEJSKIEJ ŚWIDNICA
STYL DOWOLNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – GODZ. 11:50
NR SERII | IMIĘ I NAZWISKO | DYSTANS | SZKOŁA | WYNIK | MIEJSCE |
Dziewczęta : | |||||
I/1 | Weronika Zając | 100 m | II LO Ś-ca | 1:27,72 | |
I/2 | Alicja Anioł | 100 m | II LO Ś-ca | 1:15,08 | 2 |
I/3 | Ewelina Malinowska | 100 m | III LO Ś-ca | 1:26,37 | |
II/1 | Gabriela Bryk | 100 m | Lutomia D. | 1:37,65 | |
II/2 | Hanna Suława | 100 m | Witoszów D. | 1:26,09 | 3 |
II/3 | Lena Skroboń | 100 m | Witoszów D. | 1:11,16 | 1 |
Chłopcy : | |||||
III/1 | Hubert Kurek - Lepak | 100 m | Bystrzyca G. | 1:38,96 | 2 |
III/2 | Hubert Hołdys | 100 m | Witoszów D. | 58,97 | 1 |
STYL ZMIENNY – GODZ. 12:00
NR SERII | IMIĘ I NAZWISKO | DYSTANS | SZKOŁA | WYNIK | MIEJSCE |
Dziewczęta : | |||||
I/1 | Hanna Suława | 100 m | Witoszów D. | 1:43,47 | 3 |
I/2 | Lena Skroboń | 100 m | Witoszów D. | 1:28,69 | 1 |
I/3 | Gabriela Hołdys | 100 m | Witoszów D. | 1:35,50 | 2 |
II/1 | Aleksandra Szpytma | 100 m | Witoszów D. | 2:00,00 | PK |
II/2 | Julia Rychel | 100 m | Witoszów D. | 2:21,00 | PK |
Chłopcy : | |||||
III/1 | Kamil Nizio | 100 m | Witoszów D. | 1:45,56 | 2 |
III/2 | Hubert Hołdys | 100 m | Witoszów D. | 1:10,47 | 1 |
III/3 | Jan Olszewski | 100 m | Witoszów D. | 1:55,00 | 3 |
WYNIKI UCZNIÓW KLAS V – VI (2009 – 2010)
DRUGICH PŁYWACKICH MISTRZOSTW SZKÓŁ
GMINY WIEJSKIEJ ŚWIDNICA
STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – GODZ. 11.00
NR SERII | IMIĘ I NAZWISKO | DYSTANS | SZKOŁA | WYNIK | MIEJSCE |
Dziewczęta : | |||||
I/1 | Urszula Bojarczuk | 50 m | Witoszów D. | 55,25 | |
I/2 | Aleksandra Chmiel | 50 m | Lutomia D. | 52,31 | |
I/3 | Julia Rychel | 50 m | Witoszów D. | 56,09 | |
II/1 | Oliwia Matysiak – Jędrzejak | 50 m | Lutomia D. | 55,94 | |
II/2 | Agata Zaremba | 50 m | Witoszów D. | 1:03,40 | |
II/3 | 50 m | ||||
III/1 | 50 m | ||||
III/2 | Julia Zoła | 50 m | Pszenno | 49,28 | 3 |
III/3 | Gabriela Góralska | 50m | Witoszów D. | 47,03 | 1 |
IV/1 | Aleksandra Szpytma | 50 m | Witoszów D. | 47,83 | 2 |
IV/2 | Julia Drozdowska | 50 m | Lutomia D. | 49,90 | |
IV/3 | Magdalena Wąsowicz | 50 m | Witoszów D. | 49,72 | |
Chłopcy : | |||||
V/1 | Kacper Wąsowicz | 50 m | Witoszów D. | 47,67 | 2 |
V/2 | Bryan Szkołut | 50 m | Lutomia D. | 49,44 | 3 |
V/3 | 50 m | ||||
VI/1 | Jan Olszewski | 50 m | Witoszów D. | 50,12 | |
VI/2 | Kamil Nizio | 50 m | Witoszów D. | 46,02 | 1 |
VI/3 | 50 m |
STYL DOWOLNY – GODZ. 11.15
NR SERII | IMIĘ I NAZWISKO | DYSTANS | SZKOŁA | WYNIK | MIEJSCE |
Dziewczęta : | |||||
I/1 | Julia Zoła | 50 m | Pszenno | 51,19 | |
I/2 | Julia Rychel | 50 m | Witoszów D. | 50,77 | |
I/3 | Barbara Michalska | 50 m | Bystrzyca G. | 58,87 | |
II/1 | Urszula Bojarczuk | 50 m | Witoszów D. | 53,00 | |
II/2 | Oliwia Matysiak – J. | 50 m | Lutomia D. | 47,19 | |
II/3 | Magdalena Wąsowicz | 50 m | Witoszów D. | 59,99 | |
III/1 | Maja Wojtowicz | 50 m | Witoszów D. | 41,85 | 3 |
III/2 | Gabriela Hołdys | 50 m | Witoszów D. | 35,64 | 1 |
III/3 | Aleksandra Szpytma | 50 m | Witoszów D. | 43,85 | |
IV/1 | Julia Fedorowicz | 50 m | Pszenno | 53,09 | |
IV/2 | Julia Drozdowska | 50 m | Lutomia D. | 41,25 | 2 |
IV/3 | Zuzanna Surowiec | 50 m | Pszenno | 48,90 |
STYL KLASYCZNY – GODZ. 11.30
NR SERII | IMIĘ I NAZWISKO | DYSTANS | SZKOŁA | WYNIK | MIEJSCE |
Dziewczęta : | |||||
I/1 | Lena Wojciechowska | 50 m | Witoszów D. | 56,75 | |
I/2 | Marika Rudnicka | 50 m | Lutomia D. | 55,28 | 2 |
I/2 | Gabriela Hołdys | 50 m | Witoszów D. | 50,96 | 1 |
I/3 | Maja Wojtowicz | 50 m | Witoszów D. | 55,63 | 3 |
Chłopcy : | |||||
II/1 | Jan Olszewski | 50 m | Witoszów D. | 51,00 | 1 |
II/2 | Arsen Bodnaruk | 50 m | Pszenno | 1:13,65 | 3 |
II/3 | Maciej Cisek | 50 m | Witoszów D. | 51,05 | 2 |
STYL MOTYLKOWY – GODZ. 11.40
NR SERII | IMIĘ I NAZWISKO | DYSTANS | SZKOŁA | WYNIK | MIEJSCE |
Dziewczęta : | |||||
I/1 | Aleksandra Szpytma | 25 m | Witoszów D. | 24,15 | 2 |
I/2 | Gabriela Hołdys | 25 m | Witoszów D. | 19,97 | 1 |
I/3 | Julia Rychel | 25 m | Witoszów D. | 36,85 | 3 |
Chłopcy : | |||||
II/1 | 25 m | ||||
II/2 | Kamil Nizio | 25 m | Witoszów D. | 20,69 | 1 |
II/3 | Jan Olszewski | 25 m | Witoszów D. | 24,09 | 2 |
WYNIKI UCZNIÓW KLAS III – IV (2011-2012)
DRUGICH PŁYWACKICH MISTRZOSTW SZKÓŁ
GMINY WIEJSKIEJ ŚWIDNICA
STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – GODZ. 10:05
NR SERII | IMIĘ I NAZWISKO | DYSTANS | SZKOŁA | WYNIK | MIEJSCE |
Dziewczęta : | |||||
I/1 | Hanna Wiśniewska | 25 m | Witoszów | 28,44 | |
I/2 | Julia Szczygieł | 25 m | Lutomia D. | 26,84 | 2 |
I/3 | Nadia Hodel | 25 m | Mokrzeszów | 30,53 | |
II/1 | Martyna Matusiak - Jędrzejak | 25 m | Lutomia D. | 30,63 | |
II/2 | Emilia Michalska | 25 m | Bystrzyca G. | 27,62 | |
II/3 | Amelia Cora | 25 m | Witoszów D. | 27,84 | |
III/1 | Zuzanna Majewska | 25 m | Lutomia D. | 32,84 | |
III/2 | Marlena Kaczyńska | 25 m | Bystrzyca G. | 36,40 | |
III/3 | 25 m | ||||
IV/1 | Alicja Hołota | 25 m | Lutomia D. | 30,56 | |
IV/2 | Agata Dudek | 25 m | Bystrzyca G. | 26,90 | 3 |
IV/3 | Natalia Polaczek | 25 m | Witoszów D. | 22,78 | 1 |
Chłopcy : | |||||
V/1 | Kamil Idczak | 25 m | Witoszów D. | 30,25 | |
V/2 | Nikita Yedamenko | 25 m | Bystrzyca G. | 32,87 | |
V/3 | 25 m | ||||
VI/1 | Wojciech Grudziński | 25 m | Bystrzyca G. | 34,43 | |
VI/2 | Ksawery Sobaszek | 25 m | Witoszów D. | 26,84 | |
VI/3 | Wiktor Kuś | 25 m | Grodziszcze | 26,78 | |
VII/1 | Franciszek Kaczmarczyk | 25 m | Witoszów D. | 26,50 | |
VII/2 | Tomasz Kłak | 25 m | Bystrzyca G. | 25,62 | |
VII/3 | Gajda Mateusz | 25 m | Bystrzyca G. | 29,53 | |
VIII/1 | Jan Sowa | 25 m | Bystrzyca G. | 28,57 | |
VIII/2 | Julian Fortuna | 25 m | Mokrzeszów | 26,31 | |
VIII/3 | Bartosz Kubisztal | 25 m | Bystrzyca G. | 31,38 | |
IX/1 | Jacek Mazur | 25 m | Pszenno | 24,34 | |
IX/2 | Wojciech Starybrat | 25 m | Witoszów D. | 24,53 | |
IX/3 | Fabian Dawidów | 25 m | Bystrzyca G. | 25,19 | |
X/1 | Sebastian Kuchta | 25 m | Bystrzyca G. | 22,43 | 1 |
X/2 | Kacper Bawoł | 25 m | Witoszów D. | 23,21 | 2 |
X/3 | Sebastian Chrzan | 25 m | Witoszów D. | 23,75 | 3 |
WYNIKI UCZNIÓW KLAS III – IV (2011 – 2012)
DRUGICH PŁYWACKICH MISTRZOSTW SZKÓŁ
GMINY WIEJSKIEJ ŚWIDNICA
STYL DOWOLNY (KRAUL) DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – GODZ. 10:35
NR SERII | IMIĘ I NAZWISKO | DYSTANS | SZKOŁA | WYNIK | MIEJSCE |
Dziewczęta : | |||||
I/1 | Lena Kaczyńska | 25 m | Bystrzyca G. | 50,41 | |
I/2 | Hanna Wiśniewska | 25 m | Witoszów D. | 27,85 | 3 |
I/3 | 25 m | ||||
II/1 | 25 m | ||||
II/2 | Natalia Polaczek | 25 m | Witoszów D. | 21,94 | 1 |
II/3 | Julia Szczygieł | 25 m | Lutomia D. | 25,43 | 2 |
Chłopcy : | |||||
III/1 | Fabian Dawidów | 25 m | Bystrzyca G. | 26,69 | |
III/2 | Julia Fortuna | 25 m | Mokrzeszów | 20,00 | 1 |
III/3 | 25 m | Bystrzyca G. | |||
IV/1 | Idczak Kamil | 25 m | Witoszów D. | 24,91 | |
IV/2 | Bartosz Kubisztal | 25 m | Bystrzyca G. | 28,81 | |
IV/3 | Kacper Bawoł | 25 m | Witoszów D. | 21,56 | 3 |
V/1 | Karol Kucała | 25 m | Witoszów D. | 23,25 | |
V/2 | Wojciech Starybrat | 25 m | Witoszów D. | 22,33 | |
V/3 | Ksawery Sobaszek | 25 m | Witoszów D. | 23,22 | |
VI/1 | Sebastian Kuchta | 25 m | Bystrzyca G. | 20,34 | 2 |
VI/2 | Franciszek Kaczmarczyk | 25 m | Witoszów D. | 22,55 | |
VI/3 | Nikita Yedamenko | 25 m | Bystrzyca G. | 27,56 | |
VII/1 | Jacek Mazur | 25 m | Pszenno | 27,70 | |
VII/2 | Tomasz Kłak | 25 m | Bystrzyca G. | 30,06 | |
VII/3 | 25 m |
WYNIKI UCZNIÓW KLAS I – II (2013-2014)
DRUGICH PŁYWACKICH MISTRZOSTW SZKÓŁ
GMINY WIEJSKIEJ ŚWIDNICA
STYL DOWOLNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – GODZ. 9:40
NR SERII | IMIĘ I NAZWISKO | DYSTANS | SZKOŁA | Wynik | MIEJSCE |
Dziewczęta : | |||||
I/1 | Mia Kordel | 25 m | Witoszów D. | 37,31 | |
I/2 | Maja Seńczuk | 25 m | Mokrzeszów | 57,75 | |
I/3 | Oliwia Pawiłowicz | 25 m | Bystrzyca G. | 1:20,00 | |
II/1 | Zuzanna Staniszewska | 25 m | Bystrzyca G. | 53,44 | |
II/2 | Zofia Wiśniowska | 25 m | Witoszów | 31,28 | |
II/3 | Zuzanna Bryk | 25 m | Lutomia D. | 29,86 | 2 |
III/1 | Hanna Staniszewska | 25 m | Bystrzyca G. | 35,89 | |
III/2 | Amelia Andrzejewska | 25 m | Witoszów D. | 33,28 | |
III/3 | Zuzanna Borkowska | 25 m | Bystrzyca G. | 34,04 | |
IV/1 | Amelia Mróz | 25 m | Witoszów D. | 33,25 | 3 |
IV/2 | Zofia Lipka | 25 m | Bystrzyca G. | 34,38 | |
IV/3 | Joanna Szydłowska | 25 m | Witoszów D. | 36,97 | |
V/1 | 25 m | ||||
V/2 | Zuzanna Kurowska | 25 m | Pszenno | 40,37 | |
V/3 | Jula Bawoł | 25 m | Witoszów D. | 28,53 | 1 |
Chłopcy : | |||||
VI/1 | Piotr Jeżyk | 25 m | Bystrzyca G. | 47,64 | |
VI/2 | Alan Kordel | 25 m | Witoszów D. | 27,63 | |
VI/3 | Benjamin Kretschmann | 25 m | Grodziszcze | 43,12 | |
VII/1 | Mikołaj Babiarz | 25 m | Witoszów D. | 35,72 | |
VII/2 | Jakub Szczygieł | 25 m | Lutomia D. | 27,91 | |
VII/3 | Eryk Bielecki | 25 m | Witoszów D. | 28,15 | |
VIII/1 | Hubert Łysoń | 25 m | Lutomia D. | 26,48 | 3 |
VIII/2 | Michał Charasiuk | 25 m | Witoszów D. | 30,32 | |
VIII/3 | Gracjan Wojtusik | 25 m | Grodziszcze | 32,50 | |
XI/1 | Tymofii Sikorskyi | 25 m | Grodziszcze | 29,01 | |
XI/2 | Alan Zięba | 25 m | Witoszów D. | 29,37 | |
XI/3 | 25 m | ||||
X/1 | 25 m | ||||
X/2 | Piotr Kulig-Bekas | 25 m | Bystrzyca G. | 22,99 | 1 |
X/3 | Herbert Galica | 25 m | Witoszów D. | 34,32 | |
XI/1 | Franciszek Mizuła | 25 m | Witoszów D. | 32,87 | |
XI/2 | Oliwier Kulpa | 25 m | Grodziszcze | 26,75 | |
XI/3 | Filip Bujdasz | 25 m | Witoszów D. | 25,91 | 2 |